Home

Performanţă evadare a retrage clasament mondial tenis de masa 2018 Privilegiu Sesiune plenară capsa

Bernadette Szocs e în sferturi la Mondialul de tenis de masă

Federația Română de Tenis de Masă

Locul ocupat de Bernadette Szocs în clasamentul mondial de simplu la  finalul anului 2022. China, stăpâna podiumului | Sport.ro
Locul ocupat de Bernadette Szocs în clasamentul mondial de simplu la finalul anului 2022. China, stăpâna podiumului | Sport.ro

România se oprește în optimi la CM de tenis de masă: echipa feminină,  învinsă dramatic de Hong Kong
România se oprește în optimi la CM de tenis de masă: echipa feminină, învinsă dramatic de Hong Kong

Tenis de masă: Cristian Pletea, medalie de bronz la Campionatul Mondial  pentru juniori - HotNews.ro
Tenis de masă: Cristian Pletea, medalie de bronz la Campionatul Mondial pentru juniori - HotNews.ro

Cine sunt sportivele din Hong Kong și ce șanse are România să se califice  în semifinale la Tokyo - Eurosport
Cine sunt sportivele din Hong Kong și ce șanse are România să se califice în semifinale la Tokyo - Eurosport

O româncă, cea mai bună jucătoare de tenis de masă din Europa. Ce a  întristat-o - Stirileprotv.ro
O româncă, cea mai bună jucătoare de tenis de masă din Europa. Ce a întristat-o - Stirileprotv.ro

Video Podiumul european este tricolor

România va organiza Mondialul de juniori de tenis de masă: „Obiectivul a  devenit realitate”
România va organiza Mondialul de juniori de tenis de masă: „Obiectivul a devenit realitate”

Aur pentru Bernadette Szocs la Europa Top 16: "Stiam ce trebuie sa fac  pentru a castiga!" | Sportivity.ro
Aur pentru Bernadette Szocs la Europa Top 16: "Stiam ce trebuie sa fac pentru a castiga!" | Sportivity.ro

Un român în elita sportului dominat de asiatici. Ovidiu Ionescu a atins cea  mai bună clasare
Un român în elita sportului dominat de asiatici. Ovidiu Ionescu a atins cea mai bună clasare

Vizionați Tenis de Masă - Urmăriți sporturi în direct online - Eurosport

Echipa Feminină A României A încheiat în Sferturi Aventura La Campionatul  Mondial De Tenis De Masă 2018. Tricolorele, Eliminate De Hong Kong |  FOTO&VIDEO | Libertatea
Echipa Feminină A României A încheiat în Sferturi Aventura La Campionatul Mondial De Tenis De Masă 2018. Tricolorele, Eliminate De Hong Kong | FOTO&VIDEO | Libertatea

SPECIAL | "Tot timpul trebuie să joc cu ceva în buzunar: un leu, o hârtie,  nu contează!" Andrei Tomică ne deschide o fereastră spre lumea sa, lumea  unui sportiv care a câștigat
SPECIAL | "Tot timpul trebuie să joc cu ceva în buzunar: un leu, o hârtie, nu contează!" Andrei Tomică ne deschide o fereastră spre lumea sa, lumea unui sportiv care a câștigat

Lizabeta Samara, Cea Mai Bine Clasată Jucătoare De Tenis De Masă Din  România în Topul Mondial | Libertatea
Lizabeta Samara, Cea Mai Bine Clasată Jucătoare De Tenis De Masă Din România în Topul Mondial | Libertatea

Tenis de masă: Ovidiu Ionescu şi Bernadette Szocs, medaliaţi cu argint în  proba de dublu mixt la Europene | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Ovidiu Ionescu şi Bernadette Szocs, medaliaţi cu argint în proba de dublu mixt la Europene | AGERPRES • Actualizează lumea.

007sport
007sport

Ma Long şi-a păstrat titlul de campion mondial la tenis de masă

Campionatele Mondiale de tenis de masă - Wikipedia

DHS ITTF Top 10 - 2018 World Team Championships - YouTube

Aur pentru România! Naționala de cadete a învins DRAMATIC Rusia în finala  CE de tenis de masă
Aur pentru România! Naționala de cadete a învins DRAMATIC Rusia în finala CE de tenis de masă

Scandal fără precedent pentru fetele de la tenis de masă. Decizia luată de  organizatorii CM din Suedia
Scandal fără precedent pentru fetele de la tenis de masă. Decizia luată de organizatorii CM din Suedia

Tenis de masă: Echipa feminină a României va juca finala Campionatelor  Europene de la Malmo | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Echipa feminină a României va juca finala Campionatelor Europene de la Malmo | AGERPRES • Actualizează lumea.