Datorită Lui Lionel Messi, Barcelona S-a Apropiat La O Singură «Gheată De  Aur» De Dinamo | Libertatea
Datorită Lui Lionel Messi, Barcelona S-a Apropiat La O Singură «Gheată De Aur» De Dinamo | Libertatea

Lionel Messi a câștigat Gheata de Aur! Al şaselea trofeu şi al treilea la  rând
Lionel Messi a câștigat Gheata de Aur! Al şaselea trofeu şi al treilea la rând

Messi l-a egalat pe Ronaldo la capitolul Ghete de Aur

Explicaţiile unei decizii revoltătoare: Prin ce criterii a câştigat Messi  „Balonul de Aur“ | adevarul.ro
Explicaţiile unei decizii revoltătoare: Prin ce criterii a câştigat Messi „Balonul de Aur“ | adevarul.ro

Kylian Mbappe a câștigat premiul Ghete de Aur la Cupa Mondială,  învingându-l pe Messi | Știri despre Cupa Mondială Qatar 2022 - Stiri.com.ro
Kylian Mbappe a câștigat premiul Ghete de Aur la Cupa Mondială, învingându-l pe Messi | Știri despre Cupa Mondială Qatar 2022 - Stiri.com.ro

Messi: ”M-a durut când a ajuns și Cristiano Ronaldo la 5 Baloane de Aur” -  Eurosport
Messi: ”M-a durut când a ajuns și Cristiano Ronaldo la 5 Baloane de Aur” - Eurosport

Argentina – Australia. Meciul cu numărul 1.000 pentru Messi

Lionel Messi pleacă de la Barcelona cu o listă lungă de recorduri greu de  egalat
Lionel Messi pleacă de la Barcelona cu o listă lungă de recorduri greu de egalat

Ghete de fotbal pentru băieţi Adidas | Outlet Expert

Lionel Messi a câștigat cea de-a șasea ”Gheată de Aur” din carieră. Starul  Barcelonei îl lasă în urmă pe Cristiano Ronaldo - Fanatik.ro
Lionel Messi a câștigat cea de-a șasea ”Gheată de Aur” din carieră. Starul Barcelonei îl lasă în urmă pe Cristiano Ronaldo - Fanatik.ro

Messi a câștigat al 7-lea Balon de Aur al carierei! Lewandowski și Jorginho  au completat podiumul - Eurosport
Messi a câștigat al 7-lea Balon de Aur al carierei! Lewandowski și Jorginho au completat podiumul - Eurosport

Sport.ro - Dacă Lionel Messi s-a fi retras la vârsta de 25 de ani, ar fi  avut: ▷ 3 Baloane de Aur ▷ 2 Ghete de Aur ▷ 3 Ligii ale Campionilor
Sport.ro - Dacă Lionel Messi s-a fi retras la vârsta de 25 de ani, ar fi avut: ▷ 3 Baloane de Aur ▷ 2 Ghete de Aur ▷ 3 Ligii ale Campionilor

Topul țărilor care au dat cei mai mulți câștigători de Balon de Aur

Lionel Messi a câștigat pentru a patra oară Gheata de Aur a Europei

Ghete de fotbal Adidas Nemeziz Messi.4 Tf M FY0764 de aur de aur - KeeShoes

BALONUL DE AUR 2019 // Leo Messi, cel mai bun din istorie! A stabilit borne  incredibile și a dus-o pe Barcelona peste Real Madrid
BALONUL DE AUR 2019 // Leo Messi, cel mai bun din istorie! A stabilit borne incredibile și a dus-o pe Barcelona peste Real Madrid

FOTO! Cristiano Ronaldo a castigat gheata de aur | Antena 1

Balonul de Aur - Wikipedia

Karim Benzema este marele câștigător al Balonului de Aur 2022! Toți  laureații galei de la Paris - Eurosport
Karim Benzema este marele câștigător al Balonului de Aur 2022! Toți laureații galei de la Paris - Eurosport